سیاست حفظ حریم خصوصی

من کی هستم

آدرس سایت: https://parsaranjbar.com. نویسنده سایت پارسا رنجبر است.

به غیر از جاهایی که عنوان شده، این وبسایت تحت پروانه Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0) است.

این بدین معناست که شما آزادید:

  • اشتراک گذاری: مطالب را در هر رسانه یا قالبی کپی و مجدداً توزیع کنید.
  • تطبیق: دوباره میکس، تبدیل، و بر اساس متریال برای هر منظور، حتی تجاری.

تحت شرایط زیر:

  • منبع: شما باید اعتبار مناسب را ارائه دهید، پیوندی به مجوز ارائه دهید و مشخص کنید که آیا تغییراتی ایجاد شده است یا خیر. شما ممکن است این کار را به هر شکل معقولی انجام دهید، اما نه به نحوی که نشان دهد مجوز دهنده شما یا استفاده شما را تایید می‌کند.
  • اشتراک‌گذاری مشابه: اگر متریال را دوباره میکس، تغییر شکل داده یا بر اساس آن می‌سازید، باید مشارکت‌های خود را تحت همان مجوز اصلی توزیع کنید.

اعتبار مناسب به این معنی است که شما باید نام سازنده و احزاب انتساب، اعلامیه حق نسخه برداری، اعلامیه مجوز، اعلامیه سلب مسئولیت و پیوندی به مطالب ارائه دهید.

و باید مشخص کنید که آیا تغییرات ایجاد شده است یا خیر. این بدان معنی است که شما باید مشخص کنید که آیا مطالب را اصلاح کرده اید یا خیر و نشانه ای از تغییرات قبلی را حفظ کنید.

مجوز واقعی (کد قانونی) اینجاست: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/legalcode

حریم خصوصی

Parsaranjbar.com هیچ گونه اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند. Parsaranjbar.com دارای آنالیز، فونت های وب شخص ثالث یا دکمه های شبکه اجتماعی نیست که شما را ردیابی کند.

لاگ های سرور به صورت روزانه پاک می شوند.

کوکی‌ها

هنگامی که از parsaranjbar.com بازدید می‌کنید، ممکن است یک کوکی موقت در مرورگر شما تنظیم شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و وقتی مرورگر خود را می‌بندید از بین می‌رود. parsaranjbar.com هیچ اطلاعات شخصی را توسط این کوکی‌ها ذخیره یا جمع‌آوری نمی‌کند.

سلب مسئولیت از دیدگاه‌های شخصی

هر گونه دیدگاه یا نظری که در اینجا در هر لحظه بیان شود متعلق به پارسا رنجبر است و کارفرمای او نیست، مگر اینکه به طور خاص بیان شده باشد. Parsaranjbar.com ممکن است حاوی دیدگاه‌ها و نوشته های افراد دیگری غیر از پارسا رنجبر باشد و وی مسئولیتی در قبال هیچ یک از آن دیدگاه‌ها، رسانه‌ها، نوشته‌ها، عقاید، نظرات و غیره ندارد.

علاوه بر این، یکی از مزایای داشتن ذهن باز این است که افکار و نظرات فرد در نهایت تغییر خواهد کرد. تغییر دیدگاه‌ها و باورهای شخصی نسبت به شواهد جدید ارائه شده به هیچ وجه شرم آور نیست.

سلب مسئولیت پست‌ها

همه پست ها بدون هیچ ضمانتی از ایمنی منتشر می شوند. همه پست‌ها همانطور که هست و بدون هیچ ضمانتی منتشر می‌شوند و تنها شخصی که مسئول هر گونه آسیب یا آسیب به هر نحوی است، کاربر است.

پارسا رنجبر و parsaranjbar.com هیچ تعهدی به شما ندارند.

محتوای جاسازی شده از وب سایت های دیگر

برای پاسخ به URL ها، مانند پاسخ به یک پست یا مقاله، parsaranjbar.com اجازه می‌دهد تا داده‌ها در اطراف پست/مقاله ذخیره شود تا یک نقل قول غنی ایجاد شود. مواردی مانند نام و تصویر نویسنده، خلاصه متن، جاسازی‌های ارائه شده توسط سایت شخص ثالث و غیره ممکن است ذخیره شوند و صرفاً برای ارائه این زمینه هستند. parsaranjbar.com هر یک از این موارد را در صورت درخواست حذف خواهد کرد. محتوای جاسازی شده از سایر وب سایت‌ها دقیقاً به همان شیوه‌ای عمل می‌کند که گویی بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وب‌سایت‌ها ممکن است داده‌های مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث دیگری را تعبیه کنند، و بر تعامل شما با محتوای جاسازی شده نظارت کنند، از جمله اگر حساب کاربری دارید و به آن وب‌سایت وارد شده‌اید، تعامل شما با محتوای جاسازی‌شده را ردیابی می‌کند.

parsaranjbar.com ممکن است حاوی پیوندهایی به صفحات یا رسانه‌های خارجی باشد که توسط این وب سایت مدیریت یا کنترل نمی‌شوند. parsaranjbar.com به هیچ وجه مسئولیتی در قبال محتوای آنها و اعتبار آنها ندارد. پیوند به یک صفحه یا رسانه خارجی به این معنی نیست که این وب سایت محتوای پیوند شده را تأیید می‌کند.

سیاست Anti-Piracy

لطفا تا زمانی که در parsaranjbar.com هستید به هیچ کشتی حمله نکنید.

به روزرسانی خط‌مشی

این خط‌مشی‌ها ممکن است بدون اطلاع قبلی به‌روزرسانی شوند.